search

Sirius

SteelNik durys

Žmonių ramumas ir pasitikėjimas savo ir turto saugumu, derantis su estetika.

Pagrįsta kaina

Įėjimo metalinės durys tai - geriausiais santykis kaina / kokybė.

21 metai rinkoje!

1018

Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkatis duris:

Saugumas.

Apsauga nuo vagysčių, šalčio, triukšmo, išorės kvapų.  

Dizainas, pagal Jūsų interjerą.

Reikalavimai:

Metalinių durų patikimumas.

Durų patikimumą lemia sudedamieji mobilieji  mazgai:   vyriai,   rankenos,   fiksavimo prietaisai.  Jos turi veikti kaip Šveicariškas laikrodis.

Taip pat svarbios medžiagos ir gamintojo kvalifikacija.

Visą tai garantuoja ,,SteelNik“ , nes dirba daugiau nei 20 metų ir naudoja naujausius technologinius sprendimus, CNC stakles ir robotus.

Vyriai

Durų varčia yra pagaminta iš plieno, turi pakankamai didelę masę, todėl vyriai  yra masyvūs  ir tvirti.   Durų varčia sveria daugiau nei 75 kg, todėl montuojame  ne mažiau kaip 3vnt.  Vyriai varstomi ant atraminių guolių. Tai prailgina durų tarnavimo laiką, suteikia durims lengvumo.

Durų rankenos ir fiksavimo įtaisai (spynos,  spragtukai  ir kt. d.) 

Namuose ar butuose įrengiamos nulenkiamos durų  rankenos (reikia paspausti rankeną, kad atidarytumėte duris).   Tiesą sakant, durų rankena yra svirtis, kuria spragtukas yra nustumiamas, o visas mechanizmas yra paslėptas užrakte,  todėl užrakto patikimumas yra labai svarbus. 

„SteelNik“   savo klientams siūlo tokias spynas, kurias gamina garsi Turkijos kompanija  "KALE", taip pat kitų žinomų gamintojų spynas.  

Taip pat svarbus atsparumas įsilaužimams. Šiuo atveju kalbama apie varčios durų ir staktos stiprumą.

Varčia

Durų varčia gaminame iš  1,5–2 mm  storio  metalo. Renkantis prekę,  atkreipkite  dėmesį  į durų varčia: jei ji yra per  lengva, tai reiškia, kad joje nėra sutvirtinančių briaunų, ir greičiausiai  šios durys yra pagamintos iš labai plono metalo.  Pamatyti kokia ji iš tikrųjų turi būti varčia, galima  mūsų parduotuvėje.

Stakta

  Mūsų  staktą yra  pagaminta iš 1,5 mm plieno šalto valcavimo lakšto, nėra jokių suvirinimo siūlių. Kas yra labai svarbu , kadangi nėra perkaitintas metalas ir ateityje nerūdis.

Spynos

Standartinėje versijoje metalinės durys turi dvi spynas su skirtingų tipų mechanizmais, kurie užtikrina visapusišką apsaugą.   Viena iš spynų yra  seifinio tipo, o  kita -   cilindrinio.

,, SteelNik “ šarvo  įėjimo durys užpildytos mineraline vata, kad būtų sumažintas šilumos nuostolių ir garso atsparumo lygis.

Durų išorinė ir vidinė dekoratyvinė apdaila padengia visą durų varčios paviršių ir suteikia papildomą apsaugą nuo šalčio ir triukšmo.

Dvigubas sandarinimo kontūras - išorinis kontūras yra ant durų krašto,  vidinis- durų staktoje. Gera tarpinė apsaugo nuo pašalinių garsų, kvapų ir šalto oro prasiskverbimo.

Dekoratyvinė apdaila

Dekoratyvinė šiuolaikinių durų apdaila yra labai įvairi, kad kiekvienas galėtų rasti duris pagal skonį ir interjerą. Išorinių ir vidinių durų medžiagos skiriasi. Vidaus durų projektavimui nėra jokių apribojimų, o išorinėms durims tinka tik patvariausios medžiagos, tokios kaip polimerinė danga, MDF plokštės, laminuota PVC-plėvelė VINORIT.