Modeliai su 2 dvejais velenais ir švaistikliais, besisukančiais į skirtingas puses. Dviejų kolonų ekscentriniai presai T250DM-DB2R, T315DM-DB2R, T400DM-DB2R

Presai « SANGIACOMO » 2-jų kolonų ekscentriniai presai. Nuo Т-125 iki Т-600 DM . Моdeliai su dvejais švaistikliais ir priekiniais velenais, besisukančiais į skirtingas puses. Konstrukcijos sistema susideda iš dviejų besisukančių į priešingas puses ekscentrinių ašių. Ši sistema leidžia puikiai išlyginti besisukančias mases, pašalinant negatyvią komponentų įtaką švaistiklio mazge, kas leidžia išvengti asimetrinio šliaužiklio kreipiančiųjų išsinešiojimo.

STRUKTŪRА

Konstrukcija - monolitinė, iš suvirintų padidinto storumo plieno lakštų,kurie apdirbti tam, kad būtų pašalinti vidiniai įtempimai, atsirandantys po suvirinimo. Monolitinė struktūra leidžia pasiekti didelį atsparumą esant sudėtingiems įtempimams. Visos atskiros dalys suprojektuotos taip, kad galėtų atlaikyti žymiai didesnes apkrovas, nei leidžiama: tokiu būdu, pasiekiamas žymiai ilgesnis mechaninių dalių, įrankių ir štampų tarnavimo laikas, netgi tuo atveju, kai presas ilgą laiką dirba prie padidintų apkrovų.

КINEMATINĖ GRANDINĖ

Кinematinė grandinė sudaryta iš sekančių elementų:

  • Greitaeigis velenas, pagamintas iš atleistų plieno lydinių, leidžia perduoti enegiją nuo švaistiklio per movą - stabdį. Velenas sukasi ant naujos kartos guolių ( Carb ir Explorer SKF ), tepamų skystu tepalu.
  • Greitaeigio veleno krumpliaratis pagamintas iš standesnių, pagerintų ir atleistų plienų, kuris kartu su krumpliuotu vainiku sudaro paprastą pavarą, abu elementai pastoviai tepami tepalo vonioje.
  • Krumpliuotas vainikas iš kaltinio plieno; nedidelio pakrypimo dantratis su plačiais dantimis iš atleisto plieno leidžia vykti geresniam sukibimui, tuo pačiu mažinant triukšmo lygį.
  • Du ekscentriniai velenai, lėtai besisukantys priešingomis kryptimis, pašalinantys judančių dalių horizontalias apkrovas, pagaminti iš pagerinto, atleisto kaltinio Ni - Cr - Mo plieno; jie sukasi ant bronzinių atramų, suprojektuotų tokiu būdu, kad sumažintų spaudimą ir prailgintų tarnavimo laiką.

ŠVAISTIKLIAI

Švaistikliai, vykdantys šliaužiklio smūgius, pagaminti iš granuliuoto lieto ketaus ir sumontuoti ant ekscentrinio veleno per specialių lydinių įvores.

ŠLIAUŽIKLIS

Šliaužiklis turi suvirintą konstrukciją su apkrovų nuėmimu. Jis juda ant 8 ilgų kreipiančiųjų, reguliuojamų varžtais. Tarp kreipiančiųjų įstatytos naujos koncepcijos antifrikcinės plokštelės, sutepamos po spaudimu. Vertikalus reguliavimas vyksta varikliu-reduktoriumi, sujungtu su sliekine pavara. Reguliuojančio sraigto hidraulinė blokiruotė vykdoma spyruoklėmis, o hidraulinė sistema vykdo atblokavimą. Šliaužiklio pozicija parodoma ekrane 0,1 mm tikslumu.

HIDRAULINIS SAUGUMAS PRIE APKROVŲ

Kiekvienas švaistiklis perduoda jėga šliaužikliui per tepalinę pagalvę,kurios slėgis kontroliuojamas reguliuojamu vožtuvu. Viršijus leidžiamą jėgą, maksimalaus lygio (perkrovos) vožtuvai vienu metu išleidžia tepalą iš pagalvės, tačiau leidžia staklėms pabaigti pilną darbinį ciklą ir sustoti viršutiniame mirties taške. Darbinių salygų atstatymas įvykdomas lengvai ir greitai.

ŠTAMPŲ TVIRTINIMAS

Stalas ir apatinė šliaužiklio dalis turi Т-formos išpjovas (esant būtinybei galima pakeisti jų formas ir kiekį) štampų tvirtinimui. Pagal pareikalavimą, galima apsvarstyti ir kitas specifikacijas, su kitomis išpjovų ir kiaurymių padėtimis.

 

PNEUMATINĖ SISTEMA

Pneumatinė sistema, maitinanti grupę stabdis-mova ir svorio lyginimo cilindrus, apdirba orą per mazgą FRL , kuris filtruoja, reguliuoja slėgį ir įsodrina tepalu, prieš orui patenkant į darbines dalis ar rezervuarus. Dalis oro, maitinantis pneumatinę movą, kontroliuojamas apsauginiu vožtuvu su dvigubu korpusu.

SUTEPIMO SISTEMA

Centralizuota sutepimo sistema susideda iš maitinimo bloko su siurbliu, valdymo vožtuvų ir įsiurbimo, tepalo padavimo, išpylimo filtrų. Tepalo srautas, tekantis į šliaužiklio kreipiančiąsias, velenų atramas ir švaistiklio sujungimo taškus, padalinamas dozifikatoriais ir reguliuojamas skirtytuvu. Be tepalo srauto, taip pat kontroliuojamas slėgis, temperatūra su termodaviklių pagalba.

ELEKTRINĖ ĮRANGA

Elektrinė įranga atitinka europietiškas normas ir turi ženklą «СЕ». El.įrangai skirta speciali spinta. Elektrinė įranga pagaminta pačios šiuolaikiškiausios elektroninės technologijos pagrindu ir pastoviai valdo preso darbinius ciklus ir visas judančia jo dalis. Nedidelis valdymo pultas, įstatуtas staklėse, turi įvarių funkcijų ir darbinių ciklų valdymo mygtukus,o du distanciniai pultai turi dvirankį valdymą, avarinį išjungėją ir VMT mygtuką.

KEIČIAMAS GREITIS

Visos staklės turi keičiamą greitį, kas leidžia otimizuoti gamybą, ypatingai automatinį ciklą.

МECHANINIAI BARJERAI

Maksimaliam triukšmo sumažinimui, atsirandančiam dėl štampų, galima įstatyti fiksuotus arba judančius mechaninius barjerus, veikiančius pneumatiškai,suderintus su praėjimo prie stalo būtinybe.

PAPILDOMA ĮRANGA, PASIRINKTINAI

Keičiama eiga su automatiniu eigos reguliavimu ir skaitmeniniu valdymu.

Iš valdymo pulto galima automatiškai keisti šliaužiklio eigą. Eigų dydžius, nustatytus standartinėje versijoje,galima keisti ir/arba koreguoti pagal gamybinius reikalavimus. Ekrane gali būti parodyti kiti duomenys, įskaitant uždarą aukštį kartu su eigos reguliavimu.
Visa tai, taipogi gali būti versijoje su kompiuterizuota skaitmeninio valdymo sistema, kuri registruoja ir įsimena visą informaciją. Atkreipkite dėmesį į naują preso darbo valdymo sistemą. Ji gali buti pateikta net po staklių pirkimo, dėka modeminio ryšio.

Lakštų laikiklio pagalvės

Presus galima aprūpinti įvairių dydžių ir pajėgumų lakštų laikiklio pagalvėmis, su bronzinėmis kreipiančiosiomis per visą darbinės eigos ilgį. Visi presai turi pirminį paviršiaus apdirbimą ir išgręžtas skyles, pagalvių sumontavimui.

Ištraukėjas šliaužiklyje

Šliaužiklis suprojektuotas taip, kad būtu galima įstatyti ištraukiančius strypus,palaikomus pneumatinių mikrocilindrų, su galimybe pasirinkti kiekį ir padėtį kiaurymių ,skirtų strypų įstatymui. Esantys ištraukimo varžtai pritvirtinti prie viršutinio konstrukcijos skersinio.

Greitas štampų keitimas ir pastatymas

Greitam ir patikimam štampų pakeitimui yra platus spektras techninių sprendimų: pasvirusios konsolės, judančios ritininėmis kreipiančiosiomis, stalai, rankinio persatymo arba ištraukiami t.t. Taip pat yra mechaninės ir hidraulinės sistemos greitam štampų tvirtinimui.

Elektroniniai kumšteliai

Gali būti statinio arba dinaminio tipo, min kiekis – 8 vnt., su dvejais ar daugiau signalais ciklui.

Fotoelektriniai barjerai

Pagal pageidavimą, šie įrenginiai įmontuojami preso darbinės zonos apsaugai ir gali turėti įvairių sprendimų.

Kinematinė grandinė, presų turinčių nedidelį greitį « LOW SPEED IMPACT »

Esant LSI ( LOW SPEED IMPACT ) greičio mažinimas gali pasiekti labai mažus dydžius (mažiau nei 0,1 m/sek), priklausomai nuo reikalaujamų eigos,atstumo nuo AMT ir gamybos greičio; tokie nedideli greičiai yra pakankami darbui su beveik pastovia galia. Tikrovėje, greitis pasidaro labai nedidelis ir būna tokiame lygyje, kai presas įgauna hidraulinio preso charakteristikas.
Įvairios LSI versijos , esančios taip pat su automatiniu eigos reguliavimu, naudoja svirčių sistemą, išdėstytų tokiu būdu, kad svertai neišsilygintų AMT. Tai praktiškai atmeta visas preso užstrigimo galimybes.

LSI privalumai palyginus su tradicinio tipo presais :

Мažesnis štampų dėvėjimasis dėl pastoviai žemo smūgių greičio.